Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NIERUCHOMOŚCI Marcin Nowicki

Stanisława Gruszczyńskiego 11 Kutno

604 116...

604 116 017

kutno-nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość

Chcesz sprzedać nieruchomość?

67

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia NIERUCHOMOŚCI Marcin Nowicki

Filtruj

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie przy ulicy Oporowskiej 9, blisko centrum Kutna. Umeblowane i wyposażone. 68 mkw., II piętro, 4 pokoje, kuchnia, hall,...

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł46,80 m² 6 089,74 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Braci Śniadeckich 6. IV piętro, 46,8 mkw., 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, piwnica...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Sprzedam dom w stanie surowym otwartym przy ul. Rzętkowskiego w Kutnie. Łąkoszyn, za ul. Piwną i Polną. Powierzchnia domu 120 mkw. Salon, 3...

Szczegóły ogłoszenia

282 750 zł1 131 m² 250 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Oporowskiej w Kutnie. Powierzchnia działki 1131 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł254 m² 4 921,26 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowy w centrum Kutna przy ul. Podrzecznej 9. Parter 254 mkw. Aktualnie przystosowany do działalności biurowo usługowej. Odrębna...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł270 m² 2 574,07 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Sprzedam dom na Bielawkach w Gminie Kutno. Powierzchnia całkowita 270 mkw., powierzchnia użytkowa 198 mkw. Powierzchnia działki 1573 mkw. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł180 m² 4 972,22 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Sprzedam kamienicę w ścisłym centrum Kutna, przy ul. Królewskiej. Powierzchnia całkowita ok. 180 mkw., na trzech kondygnacjach. Parter - 2 lokale...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Królewskiej 42. II piętro, 41 mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w Nowej Wsi pod Kutnem. Południowa strona miasta. Powierzchnia działki 1000 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego....

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. 29 Listopada 101 - budynek "stara Piekarnia". II piętro, 55 mkw., salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie,...

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł2 620 m² 219,47 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Grunwaldzkiej w Kutnie, przy zjeździe na Bielawki. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł95 m² 11 052,63 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. Parter 95 mkw. Połowa kondygnacji budynku. Lokal o przeznaczeniu...

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł650 m² 1 998,46 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam budynek na działce 6053 mkw. położony bezpośrednio przy trasie 92 Warszawa - Poznań, w Kutnie. Budynek murowany, częściowo podpiwniczony,...

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł42 m² 53,57 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Kutnie przy ul. Sobieskiego 18. III piętro, 42 mkw, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i duży balkon....

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²12 m² 750 zł

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal biurowy 12 mkw. na parterze w budynku przy ul. Chopina w Kutnie. Budynek biurowo usługowy. Bardzo dobry standard. Miejsce parkingowe....

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51 mkw. III piętro,...

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 044 m² 110,15 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 1044 mkw. w Bielawkach Gmina Kutno. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową...

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Podrzecznej 46. III piętro, 48 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, duży balkon...

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł176 m² 1 017,05 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przy ul. Troczewskiego w Kutnie, na przeciwko Urzędu Skarbowego. Powierzchnia 176 mkw. Aktualne warunki zabudowy budynku usługowo...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł8 210 m² 304,51 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 286 m²

Sprzedam obiekt produkcyjno magazynowy w miejscowości Wały pod Kutnem. W pobliżu kutnowskiej specjalnej strefy przemysłowej i węzła...

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 624 m²

Sprzedam dom pod Kutnem w miejscowości Bielawki. Powierzchnia domu ok. 120 mkw. Parter: 2 pokoje, kuchnia, spiżarnia, przedpokój, wiatrołap. Piętro: 2...

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,70 m² 7 941,83 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie, w budynku przy ul. Chrobrego 8 w Kutnie - osiedle Batorego. Powierzchnia mieszkania 44,7 mkw. II piętro, 2 pokoje, kuchnia,...

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł3 306 m² 190,26 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kutnie przy ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia 3306 mkw. Brak zabudowy. Działka w drugim rzędzie - oddalona 70...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. Sendlerowej 8 - osiedle Zielone Zacisze. Budynek z 2020 roku. II piętro, 65 mkw, salon z aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł806 m² 184,86 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Andersena w Kutnie. Rejon ulicy Granicznej. Północno zachodnia strona miasta. Powierzchnia działki 806 mkw. Plan...

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł200 m² 5 975 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 574 m²

- okazyjna cena - Sprzedam dom na dużej działce, przy ul. Powstania Styczniowego w Kutnie - rejon ulicy Piwnej. Możliwość prowadzenia działalności...

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł239,50 m² 4 467,64 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. I piętro z windą, 239,5 mkw. Całe piętro budynku. Okna na...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł408 m² 1 958,33 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:863 m²

Sprzedam kamienicę w ścisłym centrum Kutna, przy ul. Kilińskiego 5. 50 metrów od Urzędu Miasta. Powierzchnia całkowita 408 mkw., na czterech...

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł500 m² 3 590 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam obiekt biurowo magazynowo usługowy na działce przemysłowej przy ul. Filipowicza w Kutnie - dojazd od ul. Grunwaldzkiej - były teren miflex....

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł550 m² 2 354,55 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:943 m²

Sprzedam kamienicę przy ul. Mickiewicza w Kutnie. Powierzchnia całkowita ok. 550 mkw., na trzech kondygnacjach i poddaszu. Aktualnie budynek...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł10 600 m² 18,77 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- okazyjna cena - Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kaszewy Kościelna pod Kutnem. Powierzchnia 10600 mkw. Szerokość 60 m. dł. 200 m. Dwa...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,40 m² 7 521,55 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Wojska Polskiego 8. IV piętro, 46,4 mkw., 3 pokoje, otwarta kuchnia, łazienka z wc,...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,80 m² 5 626,96 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w Mieczysławowie pod Kutnem. 6 km. do centrum Kutna. Blok z wielkiej płyty po termomodernizacji. I piętro, 63,8 mkw., 3...

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł165 m² 6 030,30 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:27 737 m²

Sprzedam dom i budynki gospodarcze na działce 2,7 ha. w miejscowości Bielawy, gmina Strzelce pod Kutnem. Budynek mieszkalny z 2003 roku...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 16. II piętro, 48 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój...

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł317 m² 7 854,89 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Sprzedam dom na dużej działce 6300 mkw. w Leszczynku - Kutno Gmina. Bardzo dobra lokalizacja pomiędzy drogą wojewódzką i drogą Gminną. Bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł61,60 m² 8 750 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie przy ul. Bukowej 15 w Kutnie - o. Łąkoszyn. Powierzchnia mieszkania 61,6 mkw. I piętro, salon z aneksem kuchennym, 2...

Szczegóły ogłoszenia

2 592 000 zł7 200 m² 360 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługową położoną w Kutnie przy trasie 92 Warszawa - Poznań. Powierzchnia 7200 mkw. Ogrodzona i utwardzona. Wjazd...

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł75 m² 36,67 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie-dom 75 mkw. w Kutnie przy ul. Sempołowskiej. Parter: kuchnia z jadalnią, salon, łazienka i przedpokój. Użytkowe...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł266 m² 3 721,80 zł/m²

Marcin Nowicki

Marcin Nowicki

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:451 m²

Sprzedam dom przy ul. Kościuszki w Kutnie. Powierzchnia całkowita 266 mkw. 9 pokoi, 3 łazienki, powierzchnia działki 451 mkw. Budynek murowany...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij